Projekt i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią strony internetowej dla firmy UNI-TRUCK. W aplikacji zostało wdrożonych wiele dedykowanych rozwiązań.

Celem stworzenia serwisu była poprawa wizerunku firmy, możliwość wyświetlania na urządzaniach mobilnych oraz wprowadzenie dodatkowych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz pełna prezentacja oferty firmy.

Jednym z ciekawych rozwiązań które zastosowano w oprogramowaniu to możliwość osadzania dokumentów na wybranych podstronach, co pozwoliło w prosty sposób uzyskać możliwość dodawania nowych elementów do już istniejących podstron.

Ze względu na wielkość firmy i stosunkowo skomplikowaną strukturę, sporym wyzwaniem było dostarczenie rozwiązania, które pozwoliłoby w łatwy sposób zarządzać kontaktami oraz budować z nich podstrony z informacjami kontaktowymi. Użyte rozwiązanie pozwala na tworzenie zakładek, w których administrator strony ma możliwość łatwego dodawania danych kontaktowych do kontaktów zdefiniowanych w wydzielonej bazie danych. Aktualizacja danych kontaktów powoduje automatyczną aktualizację danych wszędzie tam, gdzie dane kontaktu występują. Wdrożenie interfejsu API pozwoliło w późniejszym okresie na zautomatyzowanie procesu eksportu danych do systemów zewnętrznych, między innymi do stron dealerskich.

Kategorie: Portfolio